INTERJERA DIZAINS / Dizainera konsultācija

konsultacijasKas tas ir – dizainera konsultācija?
Dizainers izbrauc pie Jums uz mājām un sākumā Jūs izstāstiet ko vēlaties mainīt, vai celt no jauna, kas neapmierina esošajā. Tad tiek apspriesti iespējamie risinājumi - Piemēram, Jums patīk stūra vanna, bet izskatās, ka tai nepietiks vietas. Dizainers iesaka reālus risinājumus – kā savietot vannu, duškabīni, veļasmašīnu un izlietni, jūsu konkrētajos m2, tā lai būtu ērti. Iesaka santehnikas modeļus, kas derētu Jūsu gadījumā un pasaka kur tos var nopirkt. Ar cik lielu laiku jārēķinās, lai to pasūtītu un uztaisītu. Tāpat dizainers var palīdzēt ar kontaktiem, gan mēbeļu ražotājiem, gan celtniekiem. Kad viss izrunāts, tiek nolemts par tālāko sadarbību – vai nu Jūs tālāk darbojieties paši, vai dizainers uzņemas uzzīmēt tehniskos rasējumus celtniekiem un vizualizācijas Jums, lai Jūs varētu labāk iztēloties kā viss izskatīsies, kad būs gatavs. Ja vajadzīga tikai konsultācija, tad ieteicams iepriekš sagatavot dizaineram jautājumus, gan par sienu krāsu, gan izvietojumu un tad, konsultācijas laikā, punktu pa punktam visu izrunāt.

Izbraukums Rīgas robežās EUR 30.00.

Konsultācijām iepriekš pieteikties pa tālr.: 26424651.

Vēlies pasūtīt interjera projektu vai saņemt dizainera konsultāciju? Lai atvieglotu mūsu sadarbību un uzzinātu vairāk Jūsu vēlmes, aizpildiet anketu - attēlu testu.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet