NODERĪGA INFORMĀCIJA / Interjera dizains Gotu stilā.
Šoreiz par netradicionālo jauniešu istabu. Kad bērni ir izauguši no rozā un gaiši zilo tapešu perioda, tie kļūst par jauniešiem un vēlas izveidot sev atbilstošu vidi. Ja jūsu mazā sārtvaidze ir izaugusi un vēlas sev pievērst uzmanību tērpjoties melnā , bālajā sejā iezīmējot melnas acis un lūpas, jāmaina arī istabas dizains. Dažas idejas, kā iekārtot telpu gotu stilā.
Interjera dizains veidots izmantojot melno kā pamatkrāsu ar kontrastējošiem baltiem un sarkaniem akcentiem. Melnas drapērijas un lampas ar melnām spalvām, uz grīdas sarkans paklājs. Noskaņai - aksesuāri, kas rada spokainas sajūtas un ir nepārprotami seksīgi. Iedvesmu var smelties pazīstamajā filmā „Adamsu ģimene”– melnbaltas tapetes ar klasisku rakstu, uz grīdas flīzītes šaha rakstā un sarkans ādas dīvāns komplektā ar melnām rozēm uz zema galdiņa. Pulkstenis ar vampīru un sienas lampa, ko tur miroņa roka, pieliks pēdējo akcentu kopējā noskaņā. Starp citu, to visu var atrast mūsu pašu veikalos, kaut vai ”Alan Deko”. Ļabi izskatās lieli, tumši spoguļi, kuros atspīd sveces gaisma. Gaismai, drīzāk jau puskrēslai ir ļiela nozīme, tā rada noslēpumainības atmosfēru un dod vaļu fantāzijai. It kā, nejauši nolikta grāmata ar krustu virsū, uz nodzeltējušām lapām - dzejas rindas. Šis ir romantiskais, skumjais interjers. Tas var sajūsmināt vai riebties, vienaldzīgo nav.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet