NODERĪGA INFORMĀCIJA / Karaliskās kārtis

karaliskas kartis

Lielisks suvenīrs katram inteliģentam cilvēkam. Kārtis ir veltītas Latvijas vēstures posmam 17.un 18.gadu simtenī, kad tagadējā Latvijas teritorija bija sadalīta vairākās valstiņās, kuras pārvaldīja dažādi valdnieki. Katra kāršu masts ir veltīta noteiktai nācijai, kam ir bijusi liela ietekme uz Latviju. Vāciju pārstāv Rundāles pilskungs Bīrons ar ģimeni, Zviedriju - Kārlis XII, Krieviju - Pēteris I, bet Latviju - Kurzemes hercogs Jēkabs.
Ieraudzīsiet arī tādus pazīstamus dēkaiņus kā Grāfu Moricu un Baronu Minhauzenu. Portreti ir ņemti no tā laika gleznām un ataino to kādi patiešam izskatījas šie diženie cilvēki. Kāršu komplektā ietilpst arī apraksts latviešu, angļu, krievu un vācu valodās.

Kārtis iespējams iegādāties atsevišķi vienu komplektu kartona kastītē, vai dubulto komplektu ādas kastītē ar individuālu dizainu (logo, vārdu, ģērboni utml.).
Mazumtirdzniecības cena par vienu komplektu - Ls 5,-. Dubultā komplekta ādas kastītē cena  Ls 25,-. Vairumtirgotājiem atlaides. Pasūtīt kārtis var rakstot uz e-pastu ilze@plansb.lv, vai telefoniski 26424651.


 

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet